زین دوچرخه

آشنایی با انواع زین و راهنمای خرید!

یکی از محبوب‌ترین وسیله‌های نقلیه در جهان دوچرخه است که از ایام قدیم مورد توجه بسیاری از اقشار جامعه قرار گرفته است. برندهای مختلفی در تولید این وسیله محبوب در جامعه فعالیت می‌کنند و محصولات متنوعی را تولید و به بازار عرضه می‌نمایند.

دوچرخه شامل قطعات مختلفی است که هر کدام به نوبت خود اهمیت ویژه‌ای دارند. یکی از قطعاتی که دوچرخه‌سواران به آن اهمیت می‌دهند و در انتخاب نوع آن حساسیت دارند، زین دوچرخه است. هر برندی در محصولات خود از انواع مختلف زین استفاده می‌کند تا سلیقه‌های مختلف را مجاب به خرید نماید.

قیمت زین دوچرخه

بسیاری از افراد مایل هستند دوچرخه را با زین مورد علاقه خود سوار شوند و احساس راحتی نمایند. این افراد می‌توانند از انواع زین‌هایی که در بازار وجود دارند، بهره‌مند شوند. یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که هنگام خرید مشتریان به آن اهمیت ویژه‌ای می‌دهند، قیمت محصول است. قیمت زین دوچرخه به عوامل مختلفی بستگی دارد و از جمله این عوامل می‌توان به برند، جنس به کار رفته، پوشش آن و اندازه آن اشاره کرد.

بدون شک می‌دانید که این محصول را نسبت به انواع آن، با قیمت‌های مختلفی در بازار می‌یابید. قیمت این محصول در حدود ۱۰۰ هزار تومان تا ۴۰۰ هزار تومان است. برای خرید می توایند به فروشگاه اینترنتی بایکی لند مراجعه کنید و با مقایسه کالاهای مختلف، مدل دلخواه خود را تهیه نمایید.

انواع زین دوچرخه

همان‌گونه که در ورزش دو میدانی می‌توان از انواع مختلف کفش استفاده کرد، در دوچرخه سواری نیز می‌توان از انواع آن استفاده کرد. از انواع مختلف این محصولات می‌توان به زین دوچرخه راحت، زین دوچرخه بزرگ و پهن اشاره کرد. هر یک از زین‌های ذکر شده در مسیرهای خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

انتخاب درست این نحصول اهمیت زیادی دارد و انتخاب نادرست آن می‌تواند اختلالات زیادی به وجود آورد. این اختلالات ممکن است در مسابقات حرفه‌ای به ضرر دوچرخه سوار تمام شود.

زین دوچرخه راحت

این مدل از جمله زین‌های موجود در بازار است که طرفداران زیادی دارد. دلیل نام‌گذاری زین راحت، استفاده از بالشتک‌های بسیار نرم است. استفاده از این مدل سبب آسان‌تر شدن رکاب زدن می‌شود و معمولاً این محصولات برای طی کردن مسافت‌های طولانی توصیه می‌شوند.

طراحی این محصولات به گونه‌ای است که استفاده از آن‌ها راحتی خاصی به افراد بخشیده و سبب می‌شوند تا افراد، لذت لازم از دوچرخه سواری را ببرند. شاید برایتان سوال باشد که عملکرد آن چگونه است که باعث راحت شدن افراد می‌شود. برای پاسخ به این سؤال می‌توان گفت، به دلیل جذب لرزش‌های قسمت‌های ناهموار جاده، باعث راحت‌تر شدن دوچرخه سواری می‌شود.

زین دوچرخه بزرگ

از انواع آن، می‌توان به زین دوچرخه بزرگ اشاره کرد. در این زین به دلیل استفاده از جنس‌های مرغوب در زین، زین بزرگی فراهم می‌شود تا دوچرخه‌سوار به راحتی بر روی آن بنشیند. بزرگ بودن زین برای بسیاری از کاربران اهمیت خاصی دارد و در این نوع زین، احساس راحتی بیشتری دارند. برندهای زیادی این محصول را تولید می‌کنند و به دلیل استقبال ویژه از این زین، فروش فوق‌العاده‌ای داشته‌اند.

زین دوچرخه پهن

زین دوچرخه پهن به‌دلیل داشتن طراحی مناسب، سبب می‌شود افراد لذت لازم از دوچرخه سواری را ببرند. این محصولات در مقایسه با سایر زین‌های دوچرخه، پهن‌تر و بزرگ‌تر می‌باشند. هنگام استفاده از زین پهن دوچرخه، فشار بسیار کمی وارد اندام‌های دوچرخه سوار شده و فرد قادر به طی کردن مسافت طولانی خواهد بود.

در تولید مدل پهن از مواد اولیه بسیار نرمی استفاده می‌شود و همین امر سبب می‌شود تا علاقه مندان به این رشته ورزشی، هنگام دوچرخه سواری احساس راحتی داشته باشند.

9 محصول
مرتب‌سازی:
بپرسید...
×
آقای صدیقی (واتساپ) Whatsapp chat
آقای صدیقی (تلگرام) Whatsapp chat
1 +