چراغ جلو دوچرخه

نکات قابل توجه به هنگام خرید چراغ جلو دوچرخه :

دوچرخه سواری به هنگام شب نیازمند به استفاده از چراغ است. چراغ دوچرخه در مدل های متنوعی طراحی و تولید می‌شوند و برای خرید چراغ دوچرخه باید به نکات بسیار زیادی توجه کرد. برای خرید بهترین چراغ دوچرخه این مطلب را مطالعه کنید، تا از دوچرخه سواری ایمن لذت بیشتری ببرید.

قدرت نوردهی چراغ دوچرخه :

قدرت روشنایی چراغ براساس لومن سنجیده می‌شود. هرچه میزان نوردهی (لومن) چراغ بیشتر باشد، دید بیشتری به هنگام دوچرخه سواری خواهید داشت. نکته قابل توجه در مورد چراغ دوچرخه با میزان نوردهی بالا قیمت بالای این محصولات است.

منبع تغذیه چراغ دوچرخه :

چراغ دوچرخه در دو مدل، باتری خور و شارژی طراحی و تولید می‌شوند. چراغ های باتری خور قیمت کمتری نسبت به چراغ شارژی دوچرخه دارند. اما حسن خرید چراغ شارژی دوچرخه بی نیاز بودن از تعویض مرتب باتری است. البته ناگفته نماند که چراغ های شارژی دوچرخه میزان نوردهی بالاتری نسبت به چراغ های باطری خور دوچرخه دارند، که این موضوع خالی از لطف نیست.

میزان نوردهی چراغ دوچرخه :

این پارامتر ارتباط مستقیم با قدرت نوردهی چراغ دوچرخه دارد. هرچه میزان نوردهی چراغ دوچرخه (لومن چراغ) بیشتر باشد، چراغ دوچرخه مسافت بیشتری را روشن خواهد کرد.

مقاومت در برابر آب چراغ دوچرخه :

از نکات بسیار مهم برای خرید لامپ دوچرخه، ضد آب بودن آن است. اگر مسیر دوچرخه سواری شما، آب هوایی بارانی و مرطوب دارد، خرید لامپ دوچرخه ضد آب به شدت به شما توصیه می‌شود.

قیمت چراغ دوچرخه :

قیمت چراغ دوچرخه به عوامل بالا و برند چراغ بستگی دارد. از معتبر ترین برند هایی که چراغ دوچرخه را طراحی وتولید می‌کنند، می‌توان به برند سیگما، اوکی و جاینت اشاره کرد. و ناگفته نماند که بعضی از  چراغ های دوچرخه داخل بازار برند خاصی نیستند ولی از کیفیت، نوردهی و کاربرد بالایی برخوردار هستند که همین امر باعث شده که این چراغ دوچرخه قیمت پایینی نسبت به برند های معروف داشته باشند. اگر به سلامتی خود اهمیت می‌دهید به هنگام خرید لوازم ایمنی دوچرخه هیچگاه به قیمت آن توجه نداشته باشید و بهترین کیفیت را تهیه کنید. فروشگاه اینترنتی رایان دوچرخ مجموعه کاملی از چراغ های دوچرخه را در کنار هم گرد آورده است. برای مشاهده قیمت به روز چراغ دوچرخه مارا دنبال کنید.

24 محصول
مرتب‌سازی:
بپرسید...
×
آقای صدیقی (واتساپ) Whatsapp chat
آقای صدیقی (تلگرام) Whatsapp chat
1 +