اسکات - SCOTT

راهنمای خرید دوچرخه برند اسکات سوییس!!

دفتر مرکز برند دوچرخه اسکات در ژیویزیه در کشور سویس واقع شده است . برند دوچرخه اسکات یکی از بهترین برندهای دوچرخه سازی در دنیا محسوب میشود که همواره طبق رده بندیهای مختلف از جانب سایتهای ارزشیابی در بین 10 برند برتر دنیا قرار دارد . شعب مختلف اسکات در سراسر اروپا، آمریکا، آفریقای جنوبی و هند مستقر هستند. برند دوچرخه Scott همواره در بین دوچرخه سواران از محبوبیت بالا برخوردار بوده است و بسیار پر تقاضا است، از جمله ویژگیهای دوچرخه های تولیدی اسکات میتوان به طراحی دقیق و مهندسی حساب شده برای انواع دوچرخه کوهستان اسکات و دوچرخه کورسی اسکات اشاره کرد. Scott علاوه بر عرضه دوچرخه با کیفیت بالا  اقدام به تولید لوازم ورزشی زمستانه برای ورزشهای زمستانی نیز میکند .

دوچرخه بانوان اسکات Scott

دوچرخه اسکات همانند سایر برندهای دوچرخه سازی محصولات تخصصی برای بانوان تولید میکند ، دوچرخه بانوان اسکات در مدلهای دوچرخه کوهستان بانوان و دوچرخه کورسی بانوان اسکات تولید و به بازار عرضه میشوند . دوچرخه بانوان تولید این برند از طراحی منحصر بفرد برای بانوان برخوردار است تا خانمها از لذت واقعی دوچرخه سواری بهره مند شوند و به این ورزش مفرح علاقه بیشتری داشته باشند . از جمله مدلهای پرفروش دوچرخه بانوان اسکات میتوان به مدلهای CONTESSA SCALE اشاره کرد که در سبک کوهستان هستند.

انواع مدلهای دوچرخه Scott

دوچرخه های اسکات در مدلها و کلاس های مختلفی تولید و عرضه می شوند و وارد کننده این برند در ایران شرکت صبا دوچرخ می باشد . از جمله مدلهای وارد شده در سبک کوهستان از دوچرخه های اسکات سری دوچرخه های اسپکت SCOTT ASPECT و سری دوچرخه های اسکیل SCOTT SCALE و همچنین دوچرخه های دو کمک سری اسپارک SCOTT SPARK هستند، که طرفدار های پر و پا قرصی در ایران و سراسر دنیا دارند.این شرکت همیشه  در تلاش است تا با ارائه دوچرخه های جدید و به روز شده ، کیفیت سواری بهتری را برای دوچرخه سواران خلق کند. دوچرخه های اسکات توسط بزرگان دوچرخه سواری نظیر Nino Schurter , Matteo Trentin انتخاب شده و مورد استفاده قرار میگیرند و آنها توانسته اند مقام های بسیاری را با دوچرخه های اسکات کسب نمایند. شما می توانید برای خرید دوچرخه های اسکات با ما در نمایندگی دوچرخه اسکات و فروشگاه اینترنتی دوچرخه رایان دوچرخ در تماس باشید.

 بیشتر